Ansatte

Kinn Regnskap har i dag 7 ansatte med regnskaps- eller revisjonsutdanning.

Bergljot Osland. Foto.

Bergljot Osland

Daglig leder / Aut. regnskapsfører

bergljot@kinn-regnskap.no

Lucinda Bjørnset Reksten. Foto.

Lucinda Bjørnset Reksten

Aut. regnskapsfører

lucinda@kinn-regnskap.no

Randi Leirvåg. Foto.

Randi Leirvåg

Regnskapsfører

randi@kinn-regnskap.no

Liv Margrete Standal. Foto.

Liv Margrethe Standal

Aut. regnskapsfører

liv@kinn-regnskap.no

Vivian Espeseth. Foto.

Vivian Espeseth

Aut. regnskapsfører

vivian@kinn-regnskap.no

Hilde Marie Rognaldsen. Foto.

Hilde Marie Rognaldsen

Aut.regnskapsfører / Statsautorisert Revisor

hilde@kinn-regnskap.no

Anne Leversund. Foto.

Anne Leversund

Rådgiver / Regnskapsfører

anne@kinn-regnskap.no